Повідомлення про рішення конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального підприємства «Волинська обласна клінічна лікарня» Волинської обласної ради

 

Повідомлення

про рішення конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального підприємства «Волинська обласна клінічна лікарня» Волинської обласної ради

 

11 січня 2022 року відбулося засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального підприємства «Волинська обласна клінічна лікарня» Волинської обласної ради.

Конкурсною комісією (протокол  від 11 січня 2022) вирішено: 

1. Оголосити конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Волинська обласна клінічна лікарня» Волинської обласної ради.

2. Затвердити зміст оголошення  про проведення конкурсу на зайняття   посади  директора  комунального підприємства «Волинська обласна клінічна лікарня» Волинської обласної ради.

3. Оприлюднити оголошення про проведення конкурсу на зайняття   посади  директора  комунального підприємства «Волинська обласна клінічна лікарня» Волинської обласної ради  на сайті обласної ради .