Почесна грамота Волинської обласної ради

 

Затверджено
рішенням обласної ради
від 09.12.98 № 4/12
 
Опис
Почесної грамоти Волинської обласної ради
 
  Почесна грамота обласної ради розміром 290 х 410 мм має посередині лінію згину. Ліва від лінії згину частина грамоти обрамлена вузькою прямокутною рамкою синього кольору розміром 185 х 270 мм. Під верхньою лінією цієї рамки міститься напис: "Волинська обласна рада", нижче цього напису зображено герб і прапор Волинської області виконані у червоному і білому кольорі та обрамлені золотистим тисненням. Посередині рамки у два рядки напис "Почесна грамота", виконаний золотистим з синім тисненням. 3 внутрішнього боку знизу і по боках прямокутна рамка обрамлена декоративною синьо-жовтою стрічкою шириною 6 мм, яка переривається на рівні герба і прапора Волині.
  Права від лінії згину частина грамоти має по периметру прямокутну рамку розміром 175 х 260 мм, виконану декоративною синьо-жовтою стрічкою шириною Є мм. Всередині рамки зверху розміщені 4 лінії пропусків для вписування прізвища, імені та по-батькові нагороджуваного і його заслуги, під ними видруковані у 4 рядки слова "нагороджується Почесною грамотою Волинської обласної ради". Внизу над нижньою лінією рамки міститься напис: зліва ? "Голова Волинської обласної ради, справа ? прізвище та ініціали голови обласної ради.
  Дата нагородження вдруковується під написом "Голова Волинської обласної ради". Внизу напис "м. Луцьк".
  Почесна грамота вкладається у тверді палітурки з синього лідерину, на лицьовому боці яких посередині золотистим тисненням виконано Державний герб України 25 х 40 мм.

  

Затверджено
рішенням обласної ради
від 09.12.98 № 4/12

зі змінами від 16.03.2004 № 10/10
 
Положення
про Почесну грамоту Волинської обласної ради
 
 1. Загальні положення
  1.   Почесна грамота обласної ради (далі - Почесна грамота) є заохоченням обласної ради за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток господарства області, активну добродійну діяльність , за особисті досягнення у військовій, державній, громадській та інших сферах діяльності.
  2.   Почесна грамота підписується головою обласної ради, підпис якого скріплюється печаткою обласної ради.
  3.   Почесною грамотою нагороджуються громадяни, які працюють на всіх підприємствах, в установах і організаціях незалежно від форм власності та видів їх діяльності та трудові колективи.
  4.   Рішення про нагородження Почесною грамотою приймає голова обласної ради та видає відповідне розпорядження.
     Громадянам, які нагороджуються Почесною грамотою, може вручатись цінний подарунок та квіти. Видатки на ці цілі здійснюються за рахунок коштів загального фонду обласної ради, передбачених обласним бюджетом.
  5.   Особи, нагороджені Почесною грамотою обласної ради можуть представлятися до нагородження цією Почесною грамотою не раніше, ніж через 3 роки після попереднього нагородження.

Порядок представлення до нагородження Почесною грамотою

 1.   Нагородження Почесною грамотою проводиться за ініціативою голови обласної ради та постійних комісій обласної ради.
 2.   Клопотання про нагородження Почесною грамотою порушується адміністраціями або трудовими колективами підприємств, установ, організацій, творчих спілок, товариств чи об'єднань громадян.
    Виносити пропозиції про нагородження Почесною грамотою можуть також органи самоврядування, юридичні та фізичні особи.
    Підприємства, установи, організації, що належать до державної власності, перебувають в управлінні обласної ради, направляють клопотання про нагородження Почесною грамотою своїх працівників безпосередньо обласній раді, а ті, що належать до власності територіальних громад чи перебувають в управлінні міських та районних рад ? за погодженням міських голів, голів районних рад і голів райдержадміністрацій.
    Одночасно з клопотанням про нагородження Почесною грамотою додається характеристика на особу або колектив працівників конкретної установи, організації тощо, що представляється до нагородження, з відомостями про виробничі, наукові та інші досягнення.
 3.   Готує розпорядження, веде облік нагороджених загальний відділ та працівник виконавчого апарату обласної ради, який веде питання кадрової роботи, державної служби і нагород.
 4.   Документи про нагородження надсилаються в обласну раду не пізніше, як за 10 днів до нагородження. Обов'язково вказується дата нагородження.
  Клопотання, надіслані з порушенням цього положення, до розгляду в обласній раді не приймаються й повертаються адресату.

Порядок вручення Почесної грамоти

 1.   Вручення Почесної грамоти проводиться від імені обласної ради головою обласної ради та його заступником.
 2.   Почесна грамота вручається працівникові, як правило, у трудовому колективі, де він працює, при відзначенні професійних свят або в іншому урочистому порядку.