Веб-конференція з Михайлом Півнюком

Початок чату: 
21.09.2016 - 12:00
Закінчення чату: 
21.09.2016 - 16:00

21 вересня запрошуємо до веб-конференції на офіційному сайті  з  директором ДВТП "Волиньфармпостач" Михайлом Півнюком. Чат триватиме з 15.00 до 16.00. Вікно для запитань буде активним з 12.00  21 вересня. Питання також можна надсилати на адресу lukashuk@volynrada.gov.ua або на сторінку обласної ради у соціальній мережі  Facebook.

Олександр: Озвучте участь Вашого підприємства у волонтерській діяльності (якщо така проводиться?

Ми співпрацюємо з усіма волонтерськими ооганізаціями, які до нас звертаються та з окремими волонтерами.   Не відмовляли нікому.

В основному ми допомагаємо ліками та виробами медичного призначення. Крім того, наш колектив спільно з профкомом допомагав волонтерам, зібравши одяг та продукти харчування, які віправли на Схід. Допомогали медичним закладам Маріуполя та дитячому  садочку Волновахи. 

Оксана: Чому фракція "Свобода" в облраді проти ваших ініціатив?

Я б не сказав. що в мене є непорозуміння з фракцією "Свобода". Ми співпрацюємо з усіма депутатами. В тому числі із депутатами фракції, яку Ви називаєте. За зверненням до Олександра Пирожика бійців 3 механізованого батальону, наше підприємство надавало допомогу цьому підрозділу безкоштовно. Ми надали їм медикаменти.

Прес-служба обласної ради: Чи підтримуєте ви проекти рішень обласної ради про реорганізацію аптек обласної комунальної власності та приєднання їх до ДВТП "Волиньфармпостач"?

Рішення власника майна є обов'язковим для господарюючого суб'єкта комунальної власності.

Любешів: Написано, що ви -- ДВТП. Як це рошировується? То державна аптека? Якщо державна, то які переваги має народ від цього?

ДВТП -- державно-виробниче торгове підприємство. Воно так зареєстроване в 1994 році, коли ще не було поняття комунальної власності.

Які переваги має народ? У нас просто більше зобов'язань, передбачених Статутом підприємпства, перед територіальною громадаою сіл, селищ, міст Волинської області. Йдеться про фармацевтичні послуги, які необхідні лікувально-профілактичним закладам та населенню області, які з різних причин не надаються іншими учасниками фармацевтичного сектору економіки області.

Соломія: Вчора по телебаченню почула, що антибіотики в Україні продаватимуть тільки за рецептом.Ваша думка про це цікава. Чи потрібно взагалі всі ліки відпускати за рецептами, так як за кордоном в деяких країнах?

95% антибіотиків відпускаються тільки за рецептами (за призначеннями) лікарів. В Україні не має таких таких антибіотиків, які відпускаються без рецепта. Навіть, враховуючи навіть відповідальне самолікування. Це передбачає, що пацієнт.,  відчувши певну симптоматику, може звернутися в аптеку чи до провізора (фармацевта)  і,  відповідно до затверджених протоколів, йому можна відпустити певні лікарські засоби. Як правило, це засоби, як входять до безрецептурної групи.  Діє принцип "Не нашкодити пацієнту".