Веб-конференція з Василем Столяром

Початок чату: 
03.03.2017 - 10:00
Закінчення чату: 
03.03.2017 - 13:00

Запрошуємо до веб-конференції за участю  керівника фракції "Батьківщина", голови постійної комісії з питань екології, раціонального використання природних ресурсів, директора КП "Волиньприродресурс" Волинської обласної ради Василем Столяром. Чат триватиме з 11.00 до 12.00. Вікно для запитань буде активним з 10.00  3 березня. Питання також можна надсилати на адресу lukashuk@volynrada.gov.ua або на сторінку обласної ради у соціальній мережі  Facebook.

Старатель: Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можуть прості громадяни долучитись до видобутку бурштину. Якщо так, то яким чином? Яка проуедура? Дякую.

Там, де нема великих покладів бурштину і, відповідно, можливостей промислового видобування, будуть працювати артілі. Вони формуватимуться з місцевих жителів. КП "Волиньприродресурс" укладатиме з ними договори і працюватиме на загальних засадах. Артілі, як й інші видобувні підприємства здаватимуть видобуту сировину на склад і будуть заробляти кошти за виконані обсяги робіт.

Точна інформація буде надана після того, коли будуть вирішені питання з  гірничими  відводами.

Олена Королько: Яку заробітну плату ви отримуєте, будучи директором "Волиньприродресурси"?

Я ще не отримував заробітної плати. Поки нема прибутків, то заробітна плата буде мінімальною, згідно з чинним законодавством.

Олександр Онищук: Скільки людей налічує фракція, яку ви очолюєте в обласній раді і чи вдалося знайти внутрішнього миру з партійцями?

У нашій фракції "Батьківщина" 9 чоловік. У нас і війни не було, тому й миру не треба було шукати. Я особисто ні з ким не воював.

Політик: Чи плануєте Ви балотуватися на мера Луцька і яке ваше бачення того, що відбувається в Луцькраді?

Ні, не планую. В міській раді повний безлад.

Дмитро: Чим займається КП "Волиньприродресурс" в даний час?

КП "Волиньприродресурс" займається підготовкою документів  для отримання гірничих відводів родовищ на ділянки, на які видані сецдозволи.