Депутати проти використання символіки області на алкогольних напоях На засіданні постійної комісії Волинської облради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією  депутати розглянули клопотання ТОВ «ГАЛИЧИНА-ТАБАК» про надання дозволу на використання символіки Волинської області на етикетках алкогольних напоїв, які виробляє ця компанія. Головний бухгалтер підприємствоа Олександр Матвіюк переконував депутатів, що таким чином вони подбають про рекламу Волині.  Зауважимо, що це підприємство вже використовувало символіку нашої області без дозволу обласної ради і справа дійшла до суду.
Депутат облради та юрист за фахом Сергій Слабенко нагадав, що використання волинської символіки регулюється відповідним Положенням, що передбачає надання дозволу з метою   формування позитивного іміджу Волині. Чи можна досягти такої мети, розмістивши символіку на алкоголі, депутати сумніваються.  В той же час, Сергій Слабенко зауважив, що  облрада давала дозволи на використання символіки для карбування на  гривні,  для поштової марки та   для  етикеток хліба. Відмовили в клопотанні про використання символіки на   туалетному папері. 
  Заступник голови  комісії Костянтин Зінкевич припускає, що, змінивши окремі норми Положення, можна піти й на те, щоб дозволити використання символіки на етикетках алкоголю, але  передбачити, що виробник сплачуватиме роялті,  кошти від якого надходитимуть до обласного бюджету. Вітм, після обміну думками члени комісії все ж  вирішили відмовити у наданні дозволу на використання символіки підприємству "ГАЛИЧИНА-ТАБАК".