Колективу краєзнавчого музею представили нового керівникаМАТЕРІАЛ І ФОТО З САЙТУ ВОКМ

Сьогодні у Волинському краєзнавчий музеї заступник голови Волинської обласної ради Роман Карпюк   та заступник начальника управління культури, з питань релігій та національностей Волинської облдержадміністрації Валерій Дмитрук   представили колективу музею нового директора.

Крім того, представники влади оглянули виставки, підготовлені до 90-річчя Волинського краєзнавчого музею.

Довідково:

26 грудня 2018 року конкурсна комісія управління культури, з питань релігій та національностей Волинської облдержадміністрації за результатами відкритого голосування прийняла рішення визнати старшого наукового співробітника відділу новітньої історії обласного краєзнавчого музею Важатко Оксану Георгіївну переможцем конкурсного добору на посаду директора Волинського краєзнавчого музею.

18 квітня 2019 року на засіданні постійної комісії Волинської обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму депутати розглянули проект рішення ради «Про призначення Важатко О. Г. на посаду директора Волинського краєзнавчого музею». Комісія рекомендувала сесії підтримати цей проект рішення і призначити Важатко Оксану Георгіївну на посаду директора Волинського краєзнавчого музею на контрактній основі, терміном на 5 років.

16 травня 2019 року, під час 23-ї сесії Волинської обласної ради, депутати підтримали проект рішення «Про призначення Важатко О. Г. на посаду директора Волинського краєзнавчого музею».