"КП "Волиньприродресурс" налаштоване на конструктивну співпрацю з правоохоронними органами", - Василь СтолярЗ інформації, оприлюдненої на загальнодоступному інтернет-ресурсі «Єдиний державний реєстр судових рішень», комунальному підприємству «Волиньприродресурс» Волинської обласної ради стало відомо про наявність ухвал Печерського районного суду міста Києва про тимчасовий доступ до документів, з можливістю вилучення їх копій, що стосуються відкриття та обслуговування рахунків підприємства у банківських та казначейських установах.

З цього приводу директор КП "Волиньприродресурс" Василь Столяр звернувся       Генеральної прокуратури України та Національного антикорупційного бюро України з публічною заявою.

"Наголошуємо на тому, що головною метою створення КП «Волиньприродресурс» є ефективне використання природних ресурсів, залучення додаткових коштів до державного бюджету та бюджетів територіальних громад області, виключно у порядку та в спосіб, передбачених чинним законодавством України.

 Усі рішення Волинської обласної ради, що стосувалися діяльності КП «Волиньприродресурс», приймалися публічно у присутності представників засобів масової інформації. Спеціальні дозволи на користування надрами отримані на підставі підпункту 1 пункту 8 Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.05.2011 № 615, що й було зроблено.

 Будучи переконаними у правомірності своїх дій, публічно заявляємо, що КП «Волиньприродресурс» налаштоване на конструктивну співпрацю з правоохоронними органами, готове надавати всі необхідні для розслідування документи та інформацію, зазначені в ухвалах суду, а також всі інші документи, що можуть в майбутньому вам знадобитися для проведення всебічного та об’єктивного розслідування справи", -- йдеться у зверненні директора КП "Волиньприродресурс", депутата  обласної ради Василя Столяра.