МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР - НА ПРИЗИ ВОЛИНСЬКОГО ТРЕНЕРАУ Луцьку відбувся Х Міжнародний турнір з важкої атлетики на призи Миколи Авраменка

У змаганнях взяли участь спортсмени-важкоатлети з Волині, Львівщини Рівненщини, а також з Республіки Польща. Турнір приурочений до 70-річчя заслуженого тренера України Миколи Авраменка.

Учасників змагань і ювіляра від імені очільника обласної ради Григорія Недопада та усього депутатського корпусу привітав заступник голови Волиньради Григорій Пустовіт.  «Спорт нагороджує долею, вдячністю людей та високим званням, - зазначив Григорій Пустовіт. - Вас називають батьком. Не кожного так вітають і так величають. Ви готуєте не просто спортсменів, а особистостей – людей, які вміють перемагати, які тут навчилися долати усі труднощі. Це найвищий талант як тренера».

Він також вручив ювілярові почесну грамоту обласної ради та цінний подарунок. До вітань долучився і народний депутат Вячеслав Рубльов. Він, до слова, є віцепрезидентом Федерації важкої атлетики Луцька. Народний обранець зазначив, що вихованці Миколи Авраменка своїми досягненнями прославляють України та будують її майбутнє.«Ваші вихованці – це і військові, і політики, адже своїм спортсменам ви прививаєте силу духу, характер та мужність. Ви є наставником для багатьох волинян, завдяки вашим порадам і допомозі, вони реалізувалися в різних сферах», - наголосив Вячеслав Рубльов.

Народний депутат відзначив досягнення Миколи Авраменка подякою Верховної Ради України.