Профільна комісія визначила представників до складу конкурсної комісії на зайняття посад керівників обласних комунальних закладів охорони здоров’я Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, визначення представників громадських організацій входить до компетенції постійної комісії Волинської облради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією. На вчорашньому засіданні депутати розглянули це питання.

До роботи в конкурсній комісії зголосилося 5 претендентів. Двоє з них представляли громадські об'єднання, які не відповідали вимогам Порядку. Нагадуємо, до комісії можуть входити представники громадських об’єднань з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу).

В результаті визначено, що в комісії працюватимуть такі представники громадських об'єднань:

 - Лимар Любов Аркадіївна, 1961 року народження, зав. відділенням інтервенційної радіології Волинської обласної клінічної лікарні, кандидат медичних наук.
Делегована громадською організацією «Всеукраїнське лікарське товариство».
 - Сюйва Олександр Стефанович, 1962 року народження, голова ревізійної комісії громадської організації «Всеукраїнська Спеціальна Колегія з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю».
Делегований громадською організацією «Всеукраїнська Спеціальна Колегія з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю».
- Міщенко Ірина Василівна, 1988 року народження, зав. відділенням загальноосвітніх дисциплін Луцького базового медичного коледжу.
Делегована громадською організацією «Фарма Арт».
 

Зауважимо, що, окрім цих людей, в конкурсній комісії працюватимуть три представники обласної ради, а саме       Карпюк Роман Петрович -    заступник голови обласної ради,    Сівак Сергій Віталійович -  депутат обласної ради, Тимощук Людмила Анатоліївна - депутат обласної ради. До роботи в комісії долучатимуться троє представників трудового колективу закладу.