Тетяну Масікову рекомендовано призначити директором КП «Волинський обласний госпіталь ветеранів війни» Волинської обласної ради (відео)Відео. Сьогодні відбувся конкурс  на   посаду директора комунального підприємства «Волинський обласний госпіталь ветеранів війни» Волинської обласної ради. Попередньо конкурсна комісія допустила до участі в конкурсі єдиного кандидата Масікову Тетяну Олександрівну, яка й до цього очолювала підприємство.

Сьогодні вона озвучила свою програму розвитку підприємства.Зокрема, вона переконує, що в закладі проаналізували ситуацію з перспективами фінансування в умовах ринкової економіки і готові до викликів. В госпіталі  продовжуватимуть і вдосконалюватимуть свій унікальний досвід - практику лікування остеомієлітів. Планують заключити договори з Національною службою охорони здоров'я на надання хірургічних послуг та реабілітації.

За кандидатуру Тетяни Масікової віддали свої голоси 9 з 9 членів конкурсної комісії. Вона подякувала за довіру та висловила сподівання на підтримку госпіталю з боку обласної ради.

Рішення конкурсної комісії є рекомендаційним. Питання про призначення директора  госпіталю розглядатиметься також на засіданні постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства. Остаточне рішення - за більшістю депутатів на сесії обласної ради.