Ті, хто захищає небо: волинські авіатори святкують річницю бригадиВ Луцьку відзначили річницю створення 204-ї Севастопольської бригади тактичної авіації імені Олександра Покришкіна, яка дислокується на луцькій авіабазі.

Від імені голови обласної ради та обранців громади авіаторів привітав зі  святом депутат обласної ради Григорій Пустовіт. Він зазначив, що історія військової частини складається з подвигів та досягнень. "Ми вас в Луцьку чекали. Нам бракувало літаків і льотчиків, - зазначив Григорій Пустовіт. - Я дякую долі, що Луцьк - авіаційне місто, а Волинь - область з військовою авіацією. Ви захищаєте небо, ви стоїте на сторожі наших кордонів, ви  даєте нам відчуття безпеки. Дякуємо вам".

Також Григорій Пустовіт вручив Почесну грамоту обласної ради за успіхи, досягнуті в бойовій і професійній підготовці, зразкову військову дисципліну та з нагоди створення військової частини майору, старшому інженеру інженерно-авіаційної служби Андрієві Пуху.

Довідково: У квітні 2014 року, у зв'язку із російською військовою анексією АР Крим, бригада здійснила операцію з передислокації на аеродром Кульбакине біля Миколаєва, та вивезення своєї авіаційної техніки і майна.15 листопада 2017 Кабінет міністрів України за пропозицією Міністерства оборони прийняв рішення щодо передислокації військової частини А0959 з Миколаєва до Луцька. Передислокація здійснюється для нарощування протиповітряної оборони держави на північно-західному напрямку.