У ПОШУКАХ ЯКІСНОГО ТЕПЛА БЕЗ ГАЗУГолова обласної ради Григорій Недопад та його заступник Григорій Пустовіт відвідали ковельське підприємство “Волинь-Кальвіс”, де ознайомилися з виробничим процесом та технологічними спроможностями твердопаливних котлів, які тут виготовляють.
Очільник Волиньради зазначив, що дорожнеча газу спровокувала і зростання у кілька разів вартості деревних пелет. Відтак, не особливо вдається ощадити на опаленні навіть тим комунальним установам, які відмовилися від блакитного палива. Тож ситуація змушує шукати оптимальніші рішення.
Керівник «Волинь-Кальвіс» Анатолій Понікарчук розповів, що підприємство виготовляє близько 50 видів твердопаливних котлів різної модифікації та потужності – від промислових до побутових. Свою продукцію реалізують в тому числі і на європейському ринку. Він переконує, що паливне устаткування має не тільки високий коефіцієнт корисної дії, а й високий рівень екологічних стандартів, до того ж воно просте в обслуговуванні.
Та найголовніше, запевняє Анатолій Понікарчук, ці універсальні котли можуть працювати майже на усіх видах твердого палива: дрова, пелети, брикети з відходів деревини і торфу, тирса, тріска, агровідходи, як от полова чи кукурудзиння, і, навіть, побутове сміття, яке не підлягає переробці.  
Окрім власне виробництва, підприємство надає й послугу «Котельня під ключ». А це – проектування, розробка проектно-кошторисної документації та техніко-економічне обґрунтування, монтаж, проведення пуско-налагоджувальних робіт, навчання операторів котелень, сервісне та гарантійне обслуговування встановленого обладнання, післягарантійні ремонти та супровід експлуатації.  
Григорій Недопад зауважив, що продукція «Волинь-Кальвіс» становить неабиякий інтерес, тому перспективу її використання обговорить з депутатським корпусом та керівниками комунальних закладів. Заступник голови обради Григорій Пустовіт зауважив, що таким чином вдасться не лише ощадити бюджетні асигнування на оплату енергоносіїв, й підтримати вітчизняного виробника.