В обласному центрі відкрили етнофестиваль «Великдень у Луцьку»У програмі фестивалю – виступи народних ансамблів, хору “Кредо”, фольклорних гуртів, виступи вихованців творчих гуртків та багато іншого.

Захід відбувся в Палаці культури міста Луцьк 3 травня.

З вітальним словом учасників етнофестивалю виступив заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт. Від імені очільника та депутатів найвищого представницького органу області він привітав волинян з Великоднем та побажав, аби радість, яку несе в собі це величне свято щодня окрилювало волинян.

«Бажаю щоб ми завжди цінували той шанс, який Христос подарував кожному з нас, відчували святість цього дня, щоб ми робили все для того, аби бути достойними цього свята, - з такими словами до лучан звернувся Григорій Пустовіт. – Ми всі молимось, щоб був мир на нашій землі, щоб не було бід, ми хочемо аби кожен день нашого життя був святом, насиченим добрими і позитивними почуттями. То ж хай кожен день буде наповнений тим, чого ви собі бажаєте, і хай Господь благословить усіх нас в наших починаннях».

Також із вітальними словами до відвідувачів етнофестивалю звернулися представники духовенства, заступниця міського голови Ірина Чебелюк, заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Анатолій Костик, представники духовенства та Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку.