В обласному центрі Волині вшанували пам'ять жертв політичних репресійДень пам'яті жертв політичних репресій в Україні відзначають у третю неділю травня, згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року. Окрім того, ми сьогодні вперше в історії нашої держави схиляємо голови на знак пам'яті про українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни. Цю сумну дату запроваджено Постановою Верховної Ради України від 2 лютого 2021 року.
Відтак, сьогодні, 14 травня, на Замковій площі Луцька біля пам’ятного знаку  Жертвам тоталітарного режиму відбувся скорботний захід. Участь у ньому взяли перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук, заступник очільника облдержадміністрації Анатолій Костик, Луцький міський голова Ігор Поліщук, керівництво Луцької районної ради,представники громадських об'єднань, колишні політв’язні та репресовані, військовослужбовці та небайдужі представники громадськості.
Духовенство відслужило панахиду за усіма жертвами політичних репресій комуністичного режиму,  після чого усі присутні вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.
Опісля, відбулось покладання квітів та вінків до підніжжя пам’ятного знаку Жертвам тоталітарного режиму. На завершення, учасники заходу спільно заспівали Державний Гімн України.