Відбулось офіційне відкриття Волинської Жіночої Ділової ПалатиСьогодні, 14 травня у конференц-залі Волинської торгово-промислової палати  відбулись урочистості з нагоди відкриття представництва Жіночої Ділової Палати України у Луцьку - Волинської Жіночої Ділової Палати. Участь у святковому заході взяли заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт, заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк, президент Волинської ТПП Олександр Смолич, депутатки обласної ради Юлія Вусенко, Ірина Патлашинська та Ористлава Сидорчук, а також відомі бізнес-леді області та Луцька.
Першу Жіночу ділову палату України було створено у вересні 2019 року у Львові. Її очолила Наталія Карпенчук-Конопацька, яка вже 14 років працює у Львівській ТПП.
"Почалося все дуже цікаво. Два роки тому наше управління міжнародних економічних зв'язків готувало великий економічний форум. До нас приїхало багато експортерів з України та закордону і вже під час проведення заходу я себе зловила на думці, що із 200-сот учасників в залі було лише 12 жінок. Я зрозуміла, що жінки у нас перебувають десь поза процесами в державі, вони віддалені від інформаційних ресурсів і їм бракує доступу до інформації в бізнес-середовищі. У той момент я вирішила, що ситуація мусить змінитися", - розповіла Президент ЖДПУ.
Наталія Карпенчук-Конопацька також окреслила основні напрями діяльності  Жіночої Ділової Палати в Україні, серед яких вона виокремила: досягнення гендерної рівності, шляхом втілення жіночих ділових ініціатив та промоції підприємництва, самореалізації жінок, посилення їх ролі та впливу на економічну, політичну і соціальну складові життя суспільства, формування ділових зв’язків жінок-підприємниць з представницями бізнесу інших регіонів та інших країн світу.
Заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт схвально оцінив ініціативу жіноцтва до об'єднання, а також побажав учасницям заходу вдалого старту і хороших результатів.  
"Кожна із вас - сама себе зробила, кожна із вас - це історія успіху. І сьогодні у вас є чудова можливість - не просто об'єднатись, а й поділись своїм успіхом, своїм досвідом, своїми досягненнями. Переконаний, що ваше об'єднання буде корисним та дієвим. Історія успіху кожної з вас- буде доповнена і збагачена, а головне- стане прикладом для інших жінок, які сьогодні розмірковують і вагаються. Нехай ваш успіх виходить за межі Волинської області і звучить на всю Україну", - сказав він.  
Координаторкою Волинської Жіночої Ділової Палати стала начальниця відділу зовнішніх зв’язків Волинської ТПП Ірина Галімська.
"Жінки на рівні з чоловіками є висококласними професіоналами, зокрема в управлінській сфері та бізнесі, керуючи організаціями та розвиваючи власну справу, впевнено створюючи нові підприємства та бізнесові структури різного рівня, - наголосила вона. - Жіноча Ділова Палата України, як консультативно-дорадчий орган торгово-промислової палати, створено з метою сприяння розширення можливостей жінок в Україні. Мене дуже тішить, що Волинь також сьогодні отримала цю чудову перспективу, адже в об'єднанні -  велика сила", - резюмувала вона.