ВІТАННЯ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИШановне воїнство, офіцери і солдати, строковики і добровольці, ветерани і підпільники!
 

В усі часи боронити рідну землю було справою честі мужніх людей, святим обов’язком кожного громадянина. Тож День захисників і захисниць України - це всенародне свято. У нього героїчна історія, воно є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь українського воїнства та виявом поваги народу до них.
З часів Київської Русі і до сьогодні наші воїни ніколи першими не здіймали меча, а лише бралися за щит з готовністю ціною власного життя боронити свою Батьківщину. Тому у цих лавах пліч-о-пліч з чоловіками стояло і стоїть жіноцтво, а обов’язок захищати не обмежений професією військового.

Наші шана та вдячність фронтовикам і підпільникам, учасникам бойових дій і визвольних змагань, героям російсько-української війни, кадровим військовим та добровольцям, усім, хто на передовій і в тилу стояв і стоїть на захисті миру, праці, спокою, благополуччя цілісності і незалежності держави.

Зичу здоров’я, сили духу і незламності волі, усіх земних гараздів.

Хай Бог береже кожного з вас і Україну!