Вітання голови облради з Днем Державного Прапора України Дорогі волиняни!
Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора!

Наш Прапор - це наша сила і гордість.  І це не просто символ суверенітету нашої країни, це - втілення нашої єдності та незламності українського духу.  Він додає наснаги захисникам країни на її Східних рубежах. Він символізує Україну на міжнародних заходах, здіймається вгору під час перемог українців у спортивних баталіях.
Бажаю усім нам, щоб Державний Прапор України в найближчому часі став ще й символом перемоги добра над злом, світла над темрявою, цивілізованих державницьких цінностей над імперськими амбіціями.
Тільки разом нам під силу досягти цієї мети і справитися з тими викликами, які сьогодні  постали перед нашим суспільством. Не нарікаймо на час, обставини та історичну несправедливість. Гуртуймося для зміцнення і розбудови нашого спільного дому! Там, де майорить Державний Прапор, немає місця для корупції, беззаконня, бюрократизму, нечесної політики, неякісної роботи. Це - територія відповідальності, економічного успіху та соціальної справедливості. Якщо ці банальні істини усвідомить кожен, хто має паспорт з Українським Прапором, ми житимемо в країні процвітання.
Бажаю усім вам мирного неба, добра, натхнення та взаємоповаги.
Слава Україні! Героям слава!
 

З повагою, голова Волинської обласної ради Ірина ВАХОВИЧ