Вітання голови облради з Днем працівників освітиДорогі працівники галузі освіти!

Навчання і виховання дітей вимагає універсальних знань, самовідданості, величезного терпіння, мудрості та любові. Нашу волинську педагогічну спільноту формують педагоги, наділені саме цими шляхетними якостями.  

            Дякую, що вибрали для себе таку непросту життєву дорогу, але вірю, що вона для вас є щасливою. За словами Василя Сухомлинського,  Учитель творить Людину. Тож нехай ті, кого ви навчаєте і виховуєте, зроблять наш багатогранний світ добрішим. Це - надскладне завдання, а особливо в умовах нинішніх суспільних викликів та технічного прогресу. Бажаю вам професійних перемог над усіма викликами, які посилає сучасне життя.

Нехай молоде покоління педагогів має повагу до здобутків старших і мудрих, нехай залишає собі у спадок їхні напрацювання та високі моральні цінності. Нехай старші і мудрі захоплюються і радіють успіхам молодості, нехай тішаться їхньому бажанню вдосконалити нашу систему освіти.

Бажаю  кожному із вас у виконанні цієї важливої місії не тліти, а горіти, і цим вогнем запалювати душі своїх вихованців.

Шановні колеги, від усіх обранців волинської громади та від себе особисто, бажаю вам міцного здоров'я, родинного затишку, поваги і щирої любові !

 

З повагою, голова Волинської обласної ради Ірина ВАХОВИЧ