Юрій Поліщук побував в обласних освітянських закладахНапередодні початку нового навчального року перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук побував в кількох освітянських закладах обласної комунальної власності, аби впевнитися, чи готові вони до початку активної роботи.

Зокрема, повністю готовий приймати учнів Княгининівський ліцей обласної ради. Тут вже доробили ремонти в класах, спортзалі та в майстернях. На останні штрихи очікує харчоблок закладу.

Відносний порядок і в двох інших школах - Липлянській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті та в Крупівському навчально - реабілітаційному центрі. Однад, ці закладаи потрбують значних капіталовкладень обласного бюджету. "Частина приміщень Липлянської школи - дуже старі і потребують ремонту. В Крупівському інтернаті потрібно замінити дах. В закладі є проектно-кошторисна документація і закуплені матеріали. З обласного бюджету потрібно виділити 1 млн 70 тис. грн на заміну покрівлі, але, напевно, це питання вирішуватитметься вже в наступному році, оскільки зараз маємо проблеми з наповненням обласного бюджету", - каже Юрій Поліщук.

ФОТО