ЮРІЙ ПОЛІЩУК З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАВ СТАРОВИЖІВСЬКУ ГРОМАДУПід час робочої поїздки перший заступник голови обласної ради провів прийом громадян. Окрім вирішення особистих питань мешканці громади масово нарікали на незадовільний стан доріг. Як зазначив селищний голова Василь Камінський, проблема  насправді існує, однак її вирішення затягується через бездіяльність державної інспекції архітектури та містобудування, яка не один рік перебуває у процесі реформування. Кошти на дорожні роботи передбачені, документація підготовлена, але держархбудінспекція усе ніяк їх не погодить.
Юрій Поліщук також предметно обговорив актуальні потреби громади. Зокрема, йшлося про брак коштів місцевого бюджету на утримання лікарні, яка донедавна була у статусі районної. Медзаклад уклав достатньо угод з НСЗУ на фінансування медичних послуг, проте на оплату енергоносіїв бракує 1,7 мільйона гривень. Як зауважив селищний голова, з лідерами інших громад, мешканці яких тут лікуються, була попередня домовленість про  спрямування ними частини асигнувань на утримання лікарні, проте слова вони не дотримали.
Окрім того, Юрій Поліщук зустрівся з педагогічним колективом Старовижівського професійного ліцею. Оглянувши навчальні та виробничі площі, студентський гуртожиток він оцінив роботу керівництва та педколективу з розвитку обласного комунального освітнього закладу. Цьогоріч, як і у попередні  роки, тут стовідсотково виконали регіональне замовлення з підготовки робітничих кадрів за такими спеціальностями як тракторист, електромонтер, автослюсар, газоелектрозварювальник та кухар-кондитер. Також ліцей подав заявку до Міністерства освіти і науки на створення навчально-практичного центру для електромонтерів. І попри те, що фінансування поки не отримав, сподівається дістати його наступного року.
Керівництво селищної ради та професійно-освітнього закладу висловили спільне прохання про допомогу обласного бюджету у реконструкції стадіону ліцею, який міг би також використовуватися і для потреб громади, і для тренувань місцевої футбольної команди.
Юрій Поліщук зобов’язався донести озвучену проблематику Старовижівської громади до депутатів обласної ради.