Засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією.

Внесення змін до Програми профілактики правопорушень у Волинській області на 2016 – 2020 роки.
https://youtu.be/p18ijs8vRZc

Про звернення Волинської обласної державної адміністрації від 04.04.2018 № 2120/50/2-18 щодо виділення коштів обласному військовому комісаріату на виконання заходів територіальної оборони.
https://youtu.be/PsgNiPswARU

Щодо підтримки заяви голови фракції політичної партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» у Верховній Раді України про необхідність негайного розгляду та прийняття проекту Закону України про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій осіб»
https://youtu.be/PtPLIEtrmKo

Щодо проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я та вирішення в установленому законом порядку питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах, що перебувають в управлінні Волинської обласної ради.
https://youtu.be/ihM1sJPgccs

Про стан законності та заходи щодо її зміцнення під час підготовки і розгляду питань порядку денного на сесії Волинської обласної ради VІІ скликання.
https://youtu.be/iCSCC6QIBVA

Про скасування дії рішення від 04.04.2018 року № 19/2 «Про звіт голови обласної ради».
https://youtu.be/R2g_7hNbDBI

Про скасування дії рішення від 04.04.2018 року № 19/27 «Про призначення Нискогуза І. О. на посаду генерального директора Обласного територіального медичного протитуберкульозного об’єднання».
https://youtu.be/snzJOywkEnA

Про направлення (повторне) депутатських запитів для розгляду прокурором Волинської області.
https://youtu.be/ThciluMnv3M

Дата виходу: 
23.05.2018