Про передачу у власність Луцької міської територіальної громади земельної ділянки

                         ПРОЄКТ
       
Про     передачу     у     власність
Луцької міської територіальної
громади земельної ділянки 
   

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельного кодексу України, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затверджених рішенням обласної ради від 13 травня 2011 року № 4/46 (зі змінами), враховуючи лист Луцької міської ради від 09 жовтня 2021 року № 1.1-4/5221/2021 «Про передачу земельної ділянки у комунальну власність Луцької міської територіальної громади» та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від ________2021 року № __/__, обласна рада
ВИРІШИЛА:
1. Передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області у власність Луцької міської територіальної громади земельну ділянку площею 0,1775 га (кадастровий номер: 0710100000:21:029:0040), розташовану у м. Луцьку на вул. Залізна, 33, цільове призначення земельної ділянки: для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
2. Голові Волинської обласної ради Григорію Недопаду та Луцькому міському голові Ігорю Поліщуку забезпечити  передачу майна, зазначеного у пункті 1 рішення, у встановленому законом порядку, та в місячний термін затвердити акт приймання-передавання.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Голова                                                                         Григорій НЕДОПАД

Михайло Імберовський 778 328
 

Суб'єкт подання: 
голова обласної ради Григорій НЕДОПАД
Дата оприлюднення:
13.10.2021