Про прийняття майна у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області

проект рішення

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, Положення про відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затверджених рішенням обласної ради від 10.11.2011 № 11/6, враховуючи клопотання  комунального закладу «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» від 17.01.2017 № 53/1.11,  рішення Любомльської районної ради  від 22.12.2016 № 13/15 «Про передачу автотранспортних засобів», рішення постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від  ______№ ____, обласна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Прийняти із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста  Любомльського району у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області на баланс комунального закладу «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» майно згідно додатку.

2. Доручити головному лікарю комунального закладу «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»   Куцу О.С. забезпечити приймання - передавання майна, зазначеного у пункті 1 рішення у встановленому законом порядку та подати акт приймання - передавання на затвердження голові обласної ради. 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

 

Додаток

 

Голова ради                                                                                         І.П. Палиця

 

Гаврук 778323

Суб'єкт подання: 
голова обласної ради І.П. Палиця
Дата оприлюднення:
17.02.2017