Про звернення депутатів Волинської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення приватизації державного підприємства «Волиньторф»

проєкт рішення

Відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства                        від 07.10.2019 № 22/6, обласна рада

 
ВИРІШИЛА:

1. Прийняти звернення депутатів Волинської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення приватизації державного підприємства «Волиньторф» (додається).

 

2. Надіслати звернення Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства.

 

 Додаток

 

Голова                                                                                            І. ВАХОВИЧ

 

Цейко 778306

Суб'єкт подання: 
постійна комісія обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного-комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства
Дата оприлюднення:
09.10.2019