ВІТАННЯ ГОЛОВИ

 

 

Шановні гості !

 

Рада вітати Вас на офіційному сайті Волинської обласної ради, де висвітлюється інформація про її діяльність, поточну роботу, рішення та плани.

Завдання, які ставить перед собою нинішня каденція депутатів   – дуже непрості, але реальні до виконання та вкрай необхідні для процвітання Волині. За нинішньої каденції відкрито Волинський обласний перинатальний центр, капітально відремонтовано Волинську обласну інфекційну лікарню та низку інших медичних закладів, закуплено дороговартісне медичне обладнання, підготовлено до відкриття нові школи, відремонтовано заклади дошкільної, шкільної, позашкільної, професійно-технічної освіти. Ми робимо  все від нас залежне  для раціонального та ефективного використання надр Волині  з метою  наповнення бюджету. Однак, низка проблем залишається і наше завдання   їх систематизовувати, визначати пріоритети  та ефективно   вирішувати.

Сьогодні країна перебуває на етапі змін.  Їх потребують українці, про що було чітко заявлено на виборах Президента та депутатів до Верховної ради. Впевнена, що зміни будуть суттєвими. Тому мусимо працювати ще більш продуктивно. 

Маю надію, що Волинська обласна рада стане платформою співпраці, генерації прогресивних ідей та акумулювання можливостей різних рівнів влади та населення для забезпечення комфортних, затишних та безпечних умов проживання у нашому краї.

Запрошую до співпраці та конструктивного діалогу кожного волинянина, адже впевнена, що тільки разом ми зможемо забезпечити розвиток Волині та подолати виклики, які будуть стояти на цьому шляху.

Гарантую, що рішення, які прийматимемо в залі обласної ради, будуть базуватись виключно на аргументах, здоровому глузді  та професійних висновках.

Плідної й успішної роботи нам усім і Божого благословення на всі добрі справи!

 

 

 

З повагою, Голова Волинської обласної ради Ірина Вахович